Teplice, Jaroslava. Kosmetika. Řasy, Lashlifting

Kontakt

Kontaktní informace – Kosmetika Jaroslava Shatokhina v Teplicích

Kontaktní informace naší kosmetiky v Teplicích – Kosmetika Jaroslava Shatokhina:


Jaroslava Shatokhina

Masarykova třída 737

415 01, Teplice

Česká republika

Tel.: +420 775 617 696

E-mail: kosmetika-jaroslava-shatokhina@seznam.cz

Kosmetika Jaroslava Shatokhina - Facebook logo

Kosmetika Jaroslava Shatokhina - Lashlifting

Jsem odborník v oblasti kosmetiky a nabízím širokou škálu služeb pro krásu a péči o vaši pokožku, řasy a obočí. Moje specializace zahrnuje prodlužování řas, lash lifting, laminaci obočí a péči o vaši pokožku obličeje.

Prodlužování řas je oblíbenou službou mezi ženami, které si přejí mít delší a krásnější řasy. Tato technika prodlužování řas dokáže přidat vašim očím atraktivní a zvýrazněný vzhled, čímž získáte plnější a přirozeně krásné řasy.

Lash lifting je novinkou v oblasti ošetření řas, která vám dodá efekt otevřeného pohledu bez nutnosti užívání řasenky. Tato metoda je vhodná pro ty, kteří preferují přirozený a dlouhodobý efekt. Po aplikaci lash liftingu budou vaše řasy vypadat zvednutě a prodlouženě, což dává očím mladistvý a svěží vzhled.

Laminace obočí je další z našich specializací. Tato procedura pomáhá tvarovat a vyhladit obočí, čímž vám dodává perfektní rámec pro váš obličej. Obočí bude vypadat hustěji, což zajišťuje krásný a výrazný vzhled vaší tváře.

Salon v Teplicích poskytuje kvalitní a profesionální péči pro naše zákazníky. Kosmetické procedury jsou prováděny vyškoleným a zkušeným specialistou, který poskytne individuální a osobní přístup.

Věřím, že vaše spokojenost je naší prioritou. Zde budete mít jistotu, že odcházíte s krásnou a zdravou pletí, dokonale upravenými řasami, obočím a pocitem naprosté spokojenosti.

Navštivte naši fotogalerii a naleznete zde ukázky kvalitní práce. Fotografie ukazují výsledky našich ošetření a jsou důkazem našeho profesionálního přístupu k našim zákazníkům. Přijďte navštívit kosmetický salon v Teplicích a vychutnejte si kvalitní a profesionální služby, které vám pomohou získat krásnou a zářivou tvář.

 

Firemní údaje

 

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku Magistrátu města

Ústí nad Labem od 02.03.2015.