Kosmetické služby

Kosmetika CASMARA s láskou: Vaše krása, náš příběh

Profesionální kosmetika Casmara Teplice

Kosmetika Casmara péče o pleť Teplice.

Vítejte v nekonečném světě krásy a péče o vaši pleť ve městě Teplice. Profesionální kosmetika Casmara přináší jedinečný zážitek. Náš salon je místem, kde se setkává inovace s vaší pokožkou. Moderní metody, eliminace příznaků stárnutí kůže a zlepšení vzhledu již po prvním ošetření jsou naším cílem. Profesionální kosmetika Casmara znamená špičkovou péči o pleť s inovativními technologiemi a kvalitními ingrediencemi. Tradice v kosmetologii, bezpečné a efektivní produkty, a jedinečné zážitky při každé proceduře jsou naší vizitkou. Každé ošetření s naší kosmetičkou zahrnuje důkladné čištění pleti, peeling, úpravu obočí, masáž obličeje, revitalizující masku a hydratační krém. Přijďte si dopřát krásu, kterou si zasloužíte, a opusťte náš salon s jasnější, svěží a mladistvější pletí. Vaše pleť bude vděčná, a vy se budete cítit krásněji než kdy dříve. Kosmetika Casmara, péče o pleť, Teplice – spojení krásy a kvality. 

Ceník kosmetiky CASMARA

Program Casmara PURIFYING „Ošetření kyslíkem“ (obličej)
Intenzívní okysličující program
Pleťová hygiena poslední generace pro všechny typy pleti na bázi čistého kyslíku a technologie kosmetických dronů. Ošetření Purifying představuje propojení lékařské technologie s profesionální kosmetikou za účelem okysličení a vyčištění pleti, která tak opět může dýchat.
 
Revoluční a jedinečné ošetření, které čistí pleť na všech úrovních. Na vnější úrovni odstraňuje vrstvu povrchových nečistot a usnadňuje extrakci komedonů. Na vnitřní úrovni přináší detoxikaci pro buňky, kterým tak prodlužuje jejich životaschopnost a ty pak fungují na 100%. Toto ošetření na bázi čistého kyslíku výrazně zlepšuje proces buněčného dýchání. Aktivita buněk, které přijímají čistý kyslík, se trojnásobí a buněčné dělení se zvyšuje o 20%. Inteligentní aktivní látka chlorela dron tech dodává buňkám extra energii. Výsledkem je rozzářená a hloubkově vyčištěná pleť. 

Kosmetika Casmara PURIFYING Doporučena pro:

  • Všechny typy pleti, od 20 let
  • Dehydratace
  • Předčasný vznik vrásek
  • Ochablá pleť
  • Podráždění a začervenání
  • Skvrny
1350 Kč
Program Casmara Skin Sensation (obličej)

Profesionální personalizovaná revitalizační léčba s účinnou Algae Zlatou Maskou 2080.
Vysoce technologická obličejová maska THE ALGAE PEEL-OFF GOLDEN MASK 2080 která vyživuje, revitalizuje a znovu zpevňuje pokožku.Injekce vitamínů a minerálů.
Základní stopové prvky pro pokožku, které potřebují obnovit rovnováhu ztracenou s postupem času.
Jedná se o kompletní ošetření obličeje, které poskytuje všechny důležité prvky pro pokožku (voda, minerály, vitamíny atd.).
Profesionální ošetření CASMARA je nejlepší volbou v profesionální kosmetice pro zajištění specifické péče o pleť a získání dokonalé pleti.

1350 Kč

 

Samostatné kosmetické úkony

Barvení obočí 150 Kč
Úprava obočí (pinzeta + vosk) 150 Kč
Barvení řas 150 Kč
Depilace obličeje od 180 Kč

Firmy.cz